DLA RODZICÓW
Angielsko-Polskie przedszkole niepubliczne

O NAS
W przedszkolu SOWA realizujemy program nauczania w konwencji billingualnej, tzn. w języku polskim oraz w języku angielskim. Dwujęzyczne nauczanie odbywa się w trakcie całego dnia. Ilość zajęć dydaktycznych i obcowanie z językiem angielskim codziennie min 5-6h w każdej grupie zapewnia każdemu dziecku systematyczny postęp w przyswajaniu języka angielskiego. Chcąc wzbogacić ofertę edukacyjną oraz rozwijać swój warsztat pracy startujemy do różnych projektów europejskich, które udaje nam się wygrywać.

Konkurs piosenki angielskiej - II edycja!

Nowy oddział od 1 kwietnia!

I nowy oddział przedszkolny w ramach projektu unijnego zostanie uruchomiony od 01.04.2020r.

Rekrutacja trwać będzie 01.03.2020r – 15.03.2020r

!!! W dniu 11 marca 2020r. Pan Premier Morawiecki i rząd podjęli decyzję o czasowym zamknięciu wszystkich placówek oświatowych. W związku z zaistniałą sytuacją, chcąc wyjść Państwu naprzeciw, przedłużamy rekrutację w ramach projektu do 20.03 (tj. piątek). Będziemy z Państwem w bieżącym kontakcie co do daty rozpoczęcia działalności oddziału. W zależności od dalszych decyzji rządu (odnośnie otwarcia placówek oświatowych bądź zawieszenia dalszych zajęć po 25.03)okaże się, czy spotykamy się w ramach adaptacji końcem marca, czy termin ulegnie przesunięciu.

Zgłoszenia można wysyłać drogą elektroniczną lub osobiście po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się pod nr 793 551 006.!!!

więcej informacji na http://przedszkolesowa.pl/projekt-ue/