DLA RODZICÓW
Angielsko-Polskie przedszkole niepubliczne

O NAS
W przedszkolu SOWA realizujemy program nauczania w konwencji billingualnej, tzn. w języku polskim oraz w języku angielskim. Dwujęzyczne nauczanie odbywa się w trakcie całego dnia. Ilość zajęć dydaktycznych i obcowanie z językiem angielskim codziennie min 5-6h w każdej grupie zapewnia każdemu dziecku systematyczny postęp w przyswajaniu języka angielskiego. Chcąc wzbogacić ofertę edukacyjną oraz rozwijać swój warsztat pracy startujemy do różnych projektów europejskich, które udaje nam się wygrywać.

Konkurs piosenki angielskiej - II edycja!

Pasowanie na przedszkolaka!

Jak co roku jesienią w naszym przedszkolu odbyły się uroczystości pasowania na przedszkolaka PRZEDSZKOLA SOWA 👨‍🎓👩‍🎓

Była to naprawdę podniosła i wzruszająca ceremonia 😊

Gratulujemy wszystkim świeżo upieczonym przedszkolakom i życzymy im wielu sukcesów! 🏆