KONKURS PIOSENKI ANGIELSKIEJ

Hiszpania

W połowie listopada mieliśmy okazję gościć w Hiszpanii na zaproszenie jednego z sześciu partnerów projektu „Uczenie się przez całe życie”.
Kadra przedszkola SOWA mogła poznać tamtejszy system oświaty na podstawie zwiedzania przedszkoli i szkół podstawowych, a przede wszystkim wymiany doświadczeń z poznanymi nauczycielami i managerami.
Podczas kilkudniowego pobytu otrzymaliśmy od dzieci wiele prezentów samodzielnie przez nie wykonanych, obejrzeliśmy wspaniałe przedstawienie na naszą cześć wraz z pokazami lokalnych tańców, no i skosztowaliśmy pysznych regionalnych przysmaków z paellą na czele.

Aktywny udział w projekcie bezpośrednio przekłada się na coraz wyższą jakość nauczania w naszej placówce i znacznie większą świadomość językową i kulturową wśród przedszkolaków.
Czekamy z niecierpliwością na wyjazd do kolejnego kraju.

1,9, 7, 8, 6, 4,