KONKURS PIOSENKI ANGIELSKIEJ

Rumunia

W dniach 10-14 marca nauczyciele i lektorzy z naszego przedszkola odbyli trzecią już wizytę roboczą w ramach projektu „Uczenie sie przez całe życie”. Spotkanie miało na celu poznanie warsztatu pracy i zasad działania partnerskiej placówki, a także zapoznanie się z przyjętą metodologią nauczania języka angielskiego.

Serdeczność gospodarzy sprawiła, że wszyscy partnerzy mieli okazję zobaczyć piękne zabytki i przyrodę Rumunii. Dzieci z wszystkich odwiedzonych tam przedszkoli przygotowały dla nas występy i obdarowały samodzielnie wykonanymi prezentami. Był to bardzo bogaty w doświadczenia wyjazd.