KONKURS PIOSENKI ANGIELSKIEJ

Ryga

W dniach 16-20 września nauczyciele i lektorzy z naszego przedszkola odbyli pierwszą wizytę roboczą w ramach projektu.
Spotkanie miało na celu poznanie warsztatu pracy i zasad działania partnerskiej placówki, a także zapoznanie się z przyjętą metodologią nauczania języka angielskiego.
Gościnność łotewska sprawiła, że wszyscy partnerzy mieli okazję zobaczyć piękne zakątki Rygi oraz poznać się z włodarzami miasta.
Dzieci z wszystkich odwiedzonych na Łotwie przedszkoli przygotowały dla nas występy i obdarowały samodzielnie wykonanymi prezentami.
Był to bardzo bogaty w doświadczenia wyjazd.