Węgry

W ramach programu „Comenius-uczenie się przez całe życie” zespół nauczycieli uczestniczył w piątym spotkaniu roboczym, które miało miejsce na Węgrzech w miejscowości Tiszanana. W ramach spotkania omawiane były założenia programowe, obserwowane zajęcia z języka angielskiego w dwóch przedszkolach oraz metodyka pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym na Węgrzech. W trakcie wyjazdu zorganizowano spotkanie z prezydentem miasta, gospodarze pokazali nam urokliwą okolice, a także bardzo piękne miasto Eger.