DLA RODZICÓW
Angielsko-Polskie przedszkole niepubliczne

O NAS
W przedszkolu SOWA realizujemy program nauczania w konwencji billingualnej, tzn. w języku polskim oraz w języku angielskim. Dwujęzyczne nauczanie odbywa się w trakcie całego dnia. Ilość zajęć dydaktycznych i obcowanie z językiem angielskim codziennie min 5-6h w każdej grupie zapewnia każdemu dziecku systematyczny postęp w przyswajaniu języka angielskiego. Chcąc wzbogacić ofertę edukacyjną oraz rozwijać swój warsztat pracy startujemy do różnych projektów europejskich, które udaje nam się wygrywać.

Konkurs piosenki angielskiej - II edycja!

REKRUTACJA PODCZAS ZAMKNIĘCIA CZASOWEGO PLACÓWEK OŚWIATOWYCH
Z powodu ogłoszonej dla placówek edukacyjnych kwarantanny wstrzymujemy (do odwołania) prowadzenie spotkań rekrutacyjnych do przedszkola. 😕
 
Zapisać dziecko mogą Państwo poprzez zgłoszenie takiej chęci e-mailem na info@przedszkolesowa.pl lub zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod nr 793 551 006 lub 791 981 777.