DLA RODZICÓW
Angielsko-Polskie przedszkole niepubliczne

O NAS
W przedszkolu SOWA realizujemy program nauczania w konwencji billingualnej, tzn. w języku polskim oraz w języku angielskim. Dwujęzyczne nauczanie odbywa się w trakcie całego dnia. Ilość zajęć dydaktycznych i obcowanie z językiem angielskim codziennie min 5-6h w każdej grupie zapewnia każdemu dziecku systematyczny postęp w przyswajaniu języka angielskiego. Chcąc wzbogacić ofertę edukacyjną oraz rozwijać swój warsztat pracy startujemy do różnych projektów europejskich, które udaje nam się wygrywać.

Konkurs piosenki angielskiej - II edycja!

WOLNE MIEJSCA W PRZEDSZKOLU

ZAPISY NA ROK 2019/2020!

DYSPONUJEMY NASTĘPUJĄCYMI MIEJSCAMI:

–  II POŁOWA 2014R.- 2 MIEJSCA,

– 2015R. – 2 MIEJSCA,

– 2013R. – ZERÓWKA  – 1 MIEJSCE.

Osoby chętne do zapisania dziecka do naszej placówki prosimy o kontakt z dyrekcją pod numerem
tel 791 981 777 lub 793 551 006.