WYNIKI KONKURSU!

II EDYCJA między przedszkolnego Konkursu Piosenki Angielskiej „sing it, show it”.

WYNIKI:

Dnia 03.04.2019 w Angielsko- Polskim Przedszkolu Niepublicznym Sowa w Częstochowie odbyło się posiedzenie jury w składzie:

Marta Czaja – nauczyciel języka angielskiego

Małgorzata Sierpińska – muzyk

Sylwia Morzyk – nauczyciel wychowania przedszkolnego

W konkursie wzięło udział 42 zespoły. Decyzją jury:

Pierwsze Miejsce – Niepubliczne Przedszkole „Nutka” w Starej Iwicznej

Drugie Miejsce – Przedszkole im Czesława Janczarskiego nr 16 w Żorach

Trzecie Miejsce – Przedszkole nr 52 „Gołąbki Pocztowe” we Wrocławiu

Wyróżnienie – Niepubliczne Przedszkole „Danapis” w Nowym Sączu

Wyróżnienie – Miejskie Przedszkole nr 23 im Jasia i Małgosi w Częstochowie

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

W sprawie odbioru nagród ze zwycięzcami i przedszkolami wyróżnionymi skontaktujemy się telefonicznie.

Liczba odbiorców

Aktywność