DLA RODZICÓW
Angielsko-Polskie przedszkole niepubliczne

O NAS
W przedszkolu SOWA realizujemy program nauczania w konwencji billingualnej, tzn. w języku polskim oraz w języku angielskim. Dwujęzyczne nauczanie odbywa się w trakcie całego dnia. Ilość zajęć dydaktycznych i obcowanie z językiem angielskim codziennie min 5-6h w każdej grupie zapewnia każdemu dziecku systematyczny postęp w przyswajaniu języka angielskiego. Chcąc wzbogacić ofertę edukacyjną oraz rozwijać swój warsztat pracy startujemy do różnych projektów europejskich, które udaje nam się wygrywać.

Konkurs piosenki angielskiej - II edycja!

Rumunia

W dniach 10-14 marca nauczyciele i lektorzy z naszego przedszkola odbyli trzecią już wizytę roboczą w ramach projektu “Uczenie sie przez całe życie”. Spotkanie miało na celu poznanie warsztatu pracy i zasad działania partnerskiej placówki, a także zapoznanie się z przyjętą metodologią nauczania języka angielskiego.

Serdeczność gospodarzy sprawiła, że wszyscy partnerzy mieli okazję zobaczyć piękne zabytki i przyrodę Rumunii. Dzieci z wszystkich odwiedzonych tam przedszkoli przygotowały dla nas występy i obdarowały samodzielnie wykonanymi prezentami. Był to bardzo bogaty w doświadczenia wyjazd.