DLA RODZICÓW
Angielsko-Polskie przedszkole niepubliczne

O NAS
W przedszkolu SOWA realizujemy program nauczania w konwencji billingualnej, tzn. w języku polskim oraz w języku angielskim. Dwujęzyczne nauczanie odbywa się w trakcie całego dnia. Ilość zajęć dydaktycznych i obcowanie z językiem angielskim codziennie min 5-6h w każdej grupie zapewnia każdemu dziecku systematyczny postęp w przyswajaniu języka angielskiego. Chcąc wzbogacić ofertę edukacyjną oraz rozwijać swój warsztat pracy startujemy do różnych projektów europejskich, które udaje nam się wygrywać.

Konkurs piosenki angielskiej - II edycja!

WŁOCHY

Uczestnicząc w międzynarodowym projekcie COMENIUS mieliśmy okazję odwiedzić przedszkola w sześciu krajach europejskich. Ostatnią wizytę odbyliśmy do przedszkola we Włoszech, które zlokalizowane jest w jednym z najpiękniejszych regionów tego kraju, w okolicach Neapolu.
Południowa gościnność i pełnia słońca sprawiły, że były to niezmiernie miłe warsztaty oraz ciekawe poznanie kultury tamtejszych mieszkańców.
W przedszkolu przywitano nas wspaniałym występem dzieci w języku angielskim oraz tańcem ludowym w wykonaniu starszaków. Rodzice dzieci przygotowały dla nas mnóstwo lokalnych pyszności.
Podczas meetingu wszyscy partnerzy podsumowali swoje działania i efekty dwuletniej współpracy. Wspólne spotkanie dało naszym nauczycielom szansę zdobycia nowych pomysłów na realizację zabaw i zadań, a przede wszystkim możliwość doskonalenia umiejętności językowych.

13 12 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1