DLA RODZICÓW
Angielsko-Polskie przedszkole niepubliczne

O NAS
W przedszkolu SOWA realizujemy program nauczania w konwencji billingualnej, tzn. w języku polskim oraz w języku angielskim. Dwujęzyczne nauczanie odbywa się w trakcie całego dnia. Ilość zajęć dydaktycznych i obcowanie z językiem angielskim codziennie min 5-6h w każdej grupie zapewnia każdemu dziecku systematyczny postęp w przyswajaniu języka angielskiego. Chcąc wzbogacić ofertę edukacyjną oraz rozwijać swój warsztat pracy startujemy do różnych projektów europejskich, które udaje nam się wygrywać.

Konkurs piosenki angielskiej - II edycja!

Konkurs piosenki angielskiej!

Drodzy nauczyciele!

Zapraszamy Was i waszych podopiecznych do wzięcia udziału w  II EDYCJI między przedszkolnego Konkursu Piosenki Angielskiej „sing it, show it”,

organizowanego przez nasze przedszkole .

Na zgłoszenia czekamy od 21.01.2019r do 15.03.2019r.

DO WYGRANIA ATRAKCYJNE NAGRODY!!

ogłoszenie wyników 05.04.2019r.

W przypadku pytań pozostajemy do dyspozycji pod nr tel. 791 981 777 lub singitshowit@gmail.com

Pliki do pobrania:

Karta zgłoszenia – RODO
Regulamin