KONKURS PIOSENKI ANGIELSKIEJ

Opłaty na rok szkolny 2017/2018:

• wpisowe  300zł – bezzwrotna jednorazowa opłata, pobierana przy zapisie dziecka, której wpłacenie gwarantuje rezerwację miejsca,
  • czesne 530zł – stała miesięczna opłata,
  • wyżywienie za nielimitowane 4 posiłki dziennie 12zł/dzień – (śniadanie, obiad, podwieczorek, II podwieczorek, nielimitowane napoje) – wszystko przygotowane we własnej kuchni – stawka dzienna odliczana jest za każdą zgłoszoną jednodniową nieobecność.

Obowiązują zniżki dla rodzeństwa.