Obiekt

Przedszkole zajmuje wolnostojący budynek dwukondygnacyjny o powierzchni 800m2, który zlokalizowany jest w cichej, zielonej i spokojnej okolicy.

Nowoczesne i inspirujące wnętrze zostało zaprojektowane tak, aby zaspokoić wszystkie potrzeby dzieci. Zastosowano wszelkie rozwiązania i udogodnienia, dzięki którym dzieci przebywają w przyjaznym, bezpiecznym i wygodnym wnętrzu
pobudzającym ich kreatywność. Jasne i przestronne sale zapewniają aktywizującą i przyjazną przestrzeń dla najmłodszych, zachęcającą do twórczej zabawy.

Posiadamy:

• sale dydaktyczne o powierzchni min. 65m2 każda,
  • dwie przestronne szatnie,
  • toalety w każdej sali dostosowane do wieku i wzrostu dzieci,
  • pełny monitoring obiektu,
  • salę multimedialno – kinową, w której odbywają się wydarzenia artystyczne, seanse filmowe w języku angielskim, zajęcia dodatkowe oraz spotkania z gośćmi.
  • własną kuchnią – wszystkie posiłki przygotowywane są na miejscu,
  • gabinety specjalistów – wykorzystywane np. podczas zajęć terapii logopedycznej,
  • ogród usytuowany z dala od zgiełku ruchliwych ulic, plac zabaw posiada niezależne wejście z budynku, dostępne tylko dla dzieci i personelu; całość jest ogrodzona i osłonięta od ciekawskich oczu przechodniów.

Budynek zabezpieczony jest najnowocześniejszym systemem ochrony przeciwpożarowej. Wyposażenie przedszkola posiada stosowne atesty i certyfikaty. Spełnia wszelkie wymagania stawiane przez UE w zakresie bezpieczeństwa i higieny pomieszczeń przedszkolnych.

== aabb