Studentka z Turcji z naszymi przedszkolakami!

W ramach projektu „International Kindergarden”, w którym nasze przedszkole uczestniczy od kilku lat, mieliśmy przyjemność gościć studentkę z Turcji. Przez trzy tygodnie lutego przesympatyczna Hilay, będąca studentką filologii angielskiej, uczyła naszych przedszkolaków języka angielskiego. Nauka poprzez zabawę odbywała się codziennie. Dzieci poznały także kulturę i tradycje tureckie, miały okazję przygotowywać tradycyjne tureckie słodycze, a przede wszystkim po raz kolejny uzmysłowiły sobie, że nie wszyscy na świecie są Polakami – otworzyły się na odmienność i wiedzą, dlaczego warto uczyć się języka angielskiego.