DLA RODZICÓW
Angielsko-Polskie przedszkole niepubliczne

O NAS
W przedszkolu SOWA realizujemy program nauczania w konwencji billingualnej, tzn. w języku polskim oraz w języku angielskim. Dwujęzyczne nauczanie odbywa się w trakcie całego dnia. Ilość zajęć dydaktycznych i obcowanie z językiem angielskim codziennie min 5-6h w każdej grupie zapewnia każdemu dziecku systematyczny postęp w przyswajaniu języka angielskiego. Chcąc wzbogacić ofertę edukacyjną oraz rozwijać swój warsztat pracy startujemy do różnych projektów europejskich, które udaje nam się wygrywać.

Konkurs piosenki angielskiej - II edycja!

Studentka z Turcji z naszymi przedszkolakami!

W ramach projektu „International Kindergarden”, w którym nasze przedszkole uczestniczy od kilku lat, mieliśmy przyjemność gościć studentkę z Turcji. Przez trzy tygodnie lutego przesympatyczna Hilay, będąca studentką filologii angielskiej, uczyła naszych przedszkolaków języka angielskiego. Nauka poprzez zabawę odbywała się codziennie. Dzieci poznały także kulturę i tradycje tureckie, miały okazję przygotowywać tradycyjne tureckie słodycze, a przede wszystkim po raz kolejny uzmysłowiły sobie, że nie wszyscy na świecie są Polakami – otworzyły się na odmienność i wiedzą, dlaczego warto uczyć się języka angielskiego.