REALIZUJEMY KOLEJNY MIĘDZYNARODOWY PROJEKT!

Miło nam poinformować, że po raz kolejny mamy przyjemność gościć zagranicznych studentów w naszej placówce w ramach projektu INTERNATIONAL KINDERGARTEN.

Tym razem to przedstawiciele Chin, Algierii i Gany. Niezwykła językowa i kulturalna przygoda. Dzieci maja możliwość poznać kulturę, tradycję, smaki danego kraju a przede wszystkim doskonalić swoje umiejętności językowe. Spontaniczne zabawy, zajęcia, opowieści z udziałem fantastycznych Panów będą super przygodą!

International Kindergarten to projekt, w którym zagraniczni studenci dzięki interaktywnym zajęciom i zabawom, rozwijają wrażliwość wśród dzieci poprzez dostarczanie prawidłowych wzorców zachowań wobec osób o innym wyglądzie, czy kulturze. Kształtowana jest również kreatywność i ciekawość języków obcych oraz umiejętność przyswajania ich od najmłodszych lat.
– Tematyka – język i kultura. Warsztaty mają na celu zainteresowanie przedszkolaków kuchnią, muzyką, tradycją oraz kulturą obcokrajowca.
– Język wykładowy – angielski.