BAL KARNAWAŁOWY 2020

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale. Bal karnawałowy jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Dlatego  również i nasze przedszkolaki przebrane za bohaterów znanych bajek i nie tylko, wspólnie ze swoimi paniami bawiły się w rytmie muzyki porywającej do tańca oraz brały udział w konkursach.  Dzieci miały również możliwość pozowania do zdjęć grupowych oraz zdjęć indywidualnych.Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom.Umożliwiła spędzenie czasu w miłej i bajkowej atmosferze.

Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Kolejny bal już za rok.