DLA RODZICÓW
Angielsko-Polskie przedszkole niepubliczne

O NAS
W przedszkolu SOWA realizujemy program nauczania w konwencji billingualnej, tzn. w języku polskim oraz w języku angielskim. Dwujęzyczne nauczanie odbywa się w trakcie całego dnia. Ilość zajęć dydaktycznych i obcowanie z językiem angielskim codziennie min 5-6h w każdej grupie zapewnia każdemu dziecku systematyczny postęp w przyswajaniu języka angielskiego. Chcąc wzbogacić ofertę edukacyjną oraz rozwijać swój warsztat pracy startujemy do różnych projektów europejskich, które udaje nam się wygrywać.

Konkurs piosenki angielskiej - II edycja!

DZIEŃ BABCI I DZIADKA!

Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre. Dzieci z Przedszkola SOWA gościły swoje Babcie oraz Dziadków na uroczystości z okazji ich święta.

Dzieci już od poranka z niecierpliwością wyczekiwały zaproszonych gości. Nie mogąc się ich doczekać, nadsłuchiwały pukania do drzwi Przedszkola. Licznie przybyli: Babcie i Dziadkowie, mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta w specjalnie dla nich przygotowanych programach artystycznych. Maluchy pod czujnym okiem wychowawczyń zaprezentowały swoje umiejętności artystyczne: wiersze, piosenki oraz tańce. Przedszkolaki urzekły gości swoją odwagą oraz pięknie zaśpiewanymi piosenkami, którym towarzyszyły urocze ruchy sceniczne.

Dzieci z wszystkich grup ubrane w spójne stroje wyglądały profesjonalnie, a recytowane wiersze, śpiewane piosenki oraz gra na pianinie zostały przez kochanych dziadków nagrodzone gromkimi brawami.

Bardzo dziękujemy, że byliście Państwo z nami❤️❤️❤️