DZIEŃ BABCI I DZIADKA!

Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre. Dzieci z Przedszkola SOWA gościły swoje Babcie oraz Dziadków na uroczystości z okazji ich święta.

Dzieci już od poranka z niecierpliwością wyczekiwały zaproszonych gości. Nie mogąc się ich doczekać, nadsłuchiwały pukania do drzwi Przedszkola. Licznie przybyli: Babcie i Dziadkowie, mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta w specjalnie dla nich przygotowanych programach artystycznych. Maluchy pod czujnym okiem wychowawczyń zaprezentowały swoje umiejętności artystyczne: wiersze, piosenki oraz tańce. Przedszkolaki urzekły gości swoją odwagą oraz pięknie zaśpiewanymi piosenkami, którym towarzyszyły urocze ruchy sceniczne.

Dzieci z wszystkich grup ubrane w spójne stroje wyglądały profesjonalnie, a recytowane wiersze, śpiewane piosenki oraz gra na pianinie zostały przez kochanych dziadków nagrodzone gromkimi brawami.

Bardzo dziękujemy, że byliście Państwo z nami❤️❤️❤️