DLA RODZICÓW
Angielsko-Polskie przedszkole niepubliczne

O NAS
W przedszkolu SOWA realizujemy program nauczania w konwencji billingualnej, tzn. w języku polskim oraz w języku angielskim. Dwujęzyczne nauczanie odbywa się w trakcie całego dnia. Ilość zajęć dydaktycznych i obcowanie z językiem angielskim codziennie min 5-6h w każdej grupie zapewnia każdemu dziecku systematyczny postęp w przyswajaniu języka angielskiego. Chcąc wzbogacić ofertę edukacyjną oraz rozwijać swój warsztat pracy startujemy do różnych projektów europejskich, które udaje nam się wygrywać.

Konkurs piosenki angielskiej - II edycja!

Z wizytą w Straży Pożarnej!

Wizyta naszych przedszkolaków w Centralnej Szkole Państwowej Straży Pożarnej wywarła na nas ogromne wrażenie. Mogliśmy zobaczyć z bliska na czym polega codzienna praca strażaka – poznać zasady funkcjonowania jednostki, a także sposoby udzielania pierwszej pomocy w sytuacji zagrożenia życia.