DLA RODZICÓW
Angielsko-Polskie przedszkole niepubliczne

O NAS
W przedszkolu SOWA realizujemy program nauczania w konwencji billingualnej, tzn. w języku polskim oraz w języku angielskim. Dwujęzyczne nauczanie odbywa się w trakcie całego dnia. Ilość zajęć dydaktycznych i obcowanie z językiem angielskim codziennie min 5-6h w każdej grupie zapewnia każdemu dziecku systematyczny postęp w przyswajaniu języka angielskiego. Chcąc wzbogacić ofertę edukacyjną oraz rozwijać swój warsztat pracy startujemy do różnych projektów europejskich, które udaje nam się wygrywać.

Konkurs piosenki angielskiej - II edycja!

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

Miłą tradycją naszego przedszkola jest uroczystość Pasowania na Przedszkolaka. Po zaaklimatyzowaniu się w nowych salach i z nowymi koleżankami i kolegami nadchodzi dzień tak ważny dla każdego przedszkolaka. Dzieci, które dołączyły do naszej przedszkolnej społeczności, uroczyście złożyły przysięgę przedszkolaka w obecności pani dyrektor, która następnie symbolicznie pasowała naszych milusińskich na pełnoprawnych przedszkolaków.