JAKUB BŁASZCZYKOWSKI W NASZYM PRZEDSZKOLU !!!

Dzisiaj mieliśmy ogromny zaszczyt gościć wybitnego sportowca – Kubę Błaszczykowskiego, który jak wszyscy wiemy, jest reprezentantem Polski w piłce nożnej.
Przedszkolaki nie mogły się doczekać swojego idola. Przywitały go bardzo entuzjastycznie skandując piłkarskie okrzyki.

Nasz gość opowiedział dzieciom o tym, jak przebiegała jego droga do sukcesu. Tłumaczył przedszkolakom jak istotna jest wiara w osiągniecie celu i jak motywować się do dalszego działania – mimo porażek.

Jakub Błaszczykowski odpowiedział również na wiele pytań, które zadały mu dzieci – np. ile strzelił goli, ile razy podbije piłkę, a także ciekawiło ich czy jada hamburgery 🙂

Pan Jakub otrzymał od naszych przedszkolaków złoty medal dla najlepszego piłkarza na świecie, a następnie cierpliwie rozdawał autografy i pozował do zdjęć.

To był wyjątkowy dzień w naszym przedszkolu – dzieci były zachwycone i całe w emocjach opowiadały rodzicom o tym, że poznały dzisiaj osobiście taaakiego piłkarza.
DZIĘKUJEMY PANIE JAKUBIE!!!