Projekt INTERNATIONAL KINDERGARDEN

Po raz kolejny przystąpiliśmy do projektu „INTERNATIONAL KINDERGARDEN”, w ramach którego studenci/absolwenci zagranicznych uczelni prowadzą w naszym przedszkolu we wszystkich grupach warsztaty kulturalno – językowe w języku angielskim.

Są to interaktywne zajęcia i zabawy obejmujące takie tematy jak: kultura, tradycje, kulinaria, muzyka.
Dzięki tej współpracy dzieci rozwiną swoja wrażliwość na odmienność, wzrośnie ich ciekawość poznawcza oraz motywacja do nauki języka angielskiego.

W tym roku mamy ogromną przyjemność gościć Jacka z Australii (pochodzenie chińskie), który wspaniale odnajduje się w roli starszego kolegi i nauczyciela naszych przedszkolaków. Wspólnie bawią się, rozmawiają, rozwiązują zagadki … przez najbliższe kilka tygodni spędzą ze sobą czas na wzajemnym uczeniu się i zdobywaniu nowych umiejętności.