DLA RODZICÓW
Angielsko-Polskie przedszkole niepubliczne

O NAS
W przedszkolu SOWA realizujemy program nauczania w konwencji billingualnej, tzn. w języku polskim oraz w języku angielskim. Dwujęzyczne nauczanie odbywa się w trakcie całego dnia. Ilość zajęć dydaktycznych i obcowanie z językiem angielskim codziennie min 5-6h w każdej grupie zapewnia każdemu dziecku systematyczny postęp w przyswajaniu języka angielskiego. Chcąc wzbogacić ofertę edukacyjną oraz rozwijać swój warsztat pracy startujemy do różnych projektów europejskich, które udaje nam się wygrywać.

Konkurs piosenki angielskiej - II edycja!

Przedszkolaki na Włókniarzu!!!

Ach jakie to były emocje związane z wizytą w CKM Włókniarz Częstochowa! Móc zobaczyć zawodnika w akcji, dotknąć medali, pucharów, usiąść na motocyklu nasze przedszkolaki były zachwycone. Bardzo dziękujemy CKM Włókniarz Częstochowa za to, że mogliśmy u Was gościć.