DLA RODZICÓW
Angielsko-Polskie przedszkole niepubliczne

O NAS
W przedszkolu SOWA realizujemy program nauczania w konwencji billingualnej, tzn. w języku polskim oraz w języku angielskim. Dwujęzyczne nauczanie odbywa się w trakcie całego dnia. Ilość zajęć dydaktycznych i obcowanie z językiem angielskim codziennie min 5-6h w każdej grupie zapewnia każdemu dziecku systematyczny postęp w przyswajaniu języka angielskiego. Chcąc wzbogacić ofertę edukacyjną oraz rozwijać swój warsztat pracy startujemy do różnych projektów europejskich, które udaje nam się wygrywać.

Konkurs piosenki angielskiej - II edycja!

Uruchamiamy grupę przedprzedszkolną!

Nasze przedszkole od 1-go września 2020r uruchamia grupę PRZEDPRZEDSZKOLNĄ.

Zapraszamy do niej dzieci w wieku od 18 miesięcy do 2,5 roku życia

W grupie najmłodszych dzieci powoli rozpoczniemy przygodę z przedszkolem. Wprowadzimy zasady, które funkcjonują w grupie, będziemy uczyć się samodzielności.  Za cel stawiamy sobie to, by dzieci poczuły się u nas dobrze, bezpiecznie i chciały przychodzić z uśmiechem. Stąd dużo przytulasów, zabawy, aktywności muzyczno-ruchowych, kształtowania umiejętności społecznych.

Więcej informacji http://przedszkolesowa.pl/grupa-przedprzedszkolna/