DLA RODZICÓW
Angielsko-Polskie przedszkole niepubliczne

O NAS
W przedszkolu SOWA realizujemy program nauczania w konwencji billingualnej, tzn. w języku polskim oraz w języku angielskim. Dwujęzyczne nauczanie odbywa się w trakcie całego dnia. Ilość zajęć dydaktycznych i obcowanie z językiem angielskim codziennie min 5-6h w każdej grupie zapewnia każdemu dziecku systematyczny postęp w przyswajaniu języka angielskiego. Chcąc wzbogacić ofertę edukacyjną oraz rozwijać swój warsztat pracy startujemy do różnych projektów europejskich, które udaje nam się wygrywać.

Konkurs piosenki angielskiej - II edycja!

Dzień Babci i Dziadka!

Nasze przedszkolaki zaprosiły swoje ukochane Babcie i Dziadków na uroczystości z okazji ich święta. Było wiele wzruszeń i emocji. Dzieci bardzo się postarały, aby przedstawienia wypadły wspaniale!

web-1-7 web-1-5 web-1-4 web-1-3 web-1-3-kopia web-1-2 web-1-11 web-1-7 web-1-5 web-1-4 web-1-3 web-1-2