Wizyta w Fabryce Bombek

To była wycieczka pełna emocji i wrażeń, a ponadto magia świąt ogarnęła wszystkich:)
Nasze przedszkolaki mogły zobaczyć jak wygląda proces tworzenia bombek o różnych wzorach, kształtach i kolorach. Najpierw zobaczyły etap dmuchalni, gdzie ze szklanych rur uzyskuje się pożądane kształty. Następnie bombki były srebrzone, a na końcu ozdabiane …. a tam brokaty we wszystkich kolorach! Dzieci, jak i nauczyciele, byli zachwyceni gościnnością gospodarzy i cierpliwością pracowników fabryki, którzy cierpliwie tłumaczyli na czym polega ich praca. Wszystkie ręcznie wykonane bombki to małe arcydzieła.
Bardzo dziękujemy za tak serdeczne przyjęcie i prezenty:)