KONKURS PIOSENKI ANGIELSKIEJ

WYNIKI KONKURSU!

Dnia 11.06.2018r. w Angielsko-polskim Przedszkolu Niepublicznym Sowa w Częstochowie odbyło się zebranie jury w składzie:

-Marta Czaja – język angielski

– Monika Mikowska – edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna

-Tomasz Kmiecik – muzyk

W konkursie piosenki angielskiej „sing IT, show IT” wzięło udział 31 przedszkoli (łącznie 136 dzieci). Decyzją jury:

I miejsce zajmuje Miejskie Przedszkole nr 14 w Częstochowie

II miejsce zajmuje  Niepubliczne Przedszkole „Nutka” w Starej Iwicznej

III miejsce zajmuje Miejskie Przedszkole nr 13 im. Krecika w Częstochowie

Wyróżnienie otrzymuje Punkt Przedszkolny „Fantastyczna Przygoda 2” w Gliwicach

Wyróżnienie otrzymuje Przedszkole Niepubliczne „W Kasztanowym Parku” w Poznaniu

Zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy zwycięskie zespoły na Oficjalną Galę wręczenia nagród, która odbędzie się 15.06.2018r. o godzinie 11.00 w budynku przedszkola (Angielsko-polskie Przedszkole Niepubliczne Sowa, Krzemienna 14, 42-221 Częstochowa.

Drodzy Nauczyciele Przedszkoli wraz z Wychowankami!!

Serdecznie zapraszamy Was do wzięcia udziału

w I edycji Konkursu Piosenki Angielskiej „sing it, show it”.

organizowanego przez Angielsko-polskie Przedszkole SOWA .

Na zgłoszenia czekamy od 15.02.2018r do 31.05.2018r.

DO WYGRANIA ATRAKCYJNE NAGRODY!!

do pobrania:

W przypadku pytań pozostajemy do dyspozycji pod nr tel. 791 981 777 lub singitshowit@gmail.com