Zapisy

Rekrutacja

Uwaga! Nowa grupa dla dzieci urodzonych w 2018 roku rusza 19 kwietnia!!  Pozostało kilka wolnych miejsc!

Grupa zerówkowa – od wakacji dysponować będziemy kilkoma wolnymi miejscami dla dzieci z rocznika 2015!

Prowadzimy przez cały rok rekrutację do wszystkich grup wiekowych w ramach wolnych miejsc.

Rozpoczęta jest już lista dzieci zapisanych na rok szkolny 2022/2023, urodzonych w 2019 roku.

Uprzejmie informujemy, że na rok szkolny 2021/2022 oraz 2022/2023 nie prowadzimy rekrutacji dla dzieci w wieku od 18 do 24 miesięcy.

W miarę możliwości i wolnych miejsc przyjmujemy dzieci powyżej 24 miesięcy do grupy DWULATKÓW.

Osoby pragnące zapisać do nas dziecko oraz zainteresowane dodatkowymi informacjami prosimy o kontakt z Dyrekcją Przedszkola.
tel.: 791 981 777, 793 551 006  email:info@przedszkolesowa.pl
Częstochowa, Krzemienna 14

                ZAPRASZAMY!
                ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!

W sytuacji obowiązującego reżimu sanitarnego w placówkach oświatowych utrudniona jest możliwość obejrzenia placówki. Prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia indywidualnego spotkania.

Podczas osobistej wizyty będą mogli Państwo zobaczyć czym wyróżniamy się na tle innych przedszkoli, a także porozmawiać z dyrekcją na temat naszej koncepcji i oferty.

Oferta przedszkola

Przedszkole realizuje program nauczania w konwencji billingualnej, tzn. w języku polskim oraz w języku angielskim. Dwujęzyczne nauczanie odbywa się w trakcie całego dnia, zarówno podczas zajęć dydaktycznych realizowanych w blokach – po polsku i po angielsku, jak i w czasie codziennej aktywności dziecka. Przez cały dzień grupą opiekuje się wykwalifikowany wychowawca – polskojęzyczny oraz lektor, który komunikuje się z przedszkolakami wyłącznie w języku angielskim.

PROJEKT UE