DLA RODZICÓW
Angielsko-Polskie przedszkole niepubliczne

O NAS
W przedszkolu SOWA realizujemy program nauczania w konwencji billingualnej, tzn. w języku polskim oraz w języku angielskim. Dwujęzyczne nauczanie odbywa się w trakcie całego dnia. Ilość zajęć dydaktycznych i obcowanie z językiem angielskim codziennie min 5-6h w każdej grupie zapewnia każdemu dziecku systematyczny postęp w przyswajaniu języka angielskiego. Chcąc wzbogacić ofertę edukacyjną oraz rozwijać swój warsztat pracy startujemy do różnych projektów europejskich, które udaje nam się wygrywać.

Konkurs piosenki angielskiej - II edycja!

Rekrutacja

Zapisy na obecny rok szkolny 2019/2020 i od września 2020/2021

Obecnie do naszego przedszkola dziecko można zapisać w ramach realizowanego przez przedszkole projektu unijnego lub w trybie normalnej rekrutacji.

W ramach projektu pt.” Stworzenie dodatkowych miejsc w przedszkolu SOWA szansą na upowszechnienie edukacji wśród dzieci w wieku przedszkolnym” zostaną uruchomione dwa oddziały:

I oddział przedszkolny zostanie uruchomiony od 01.08.2020 lub od 01.09.2020  (wszystko zależy od sytuacji zw. z epidemią).

II oddział przedszkolny zostanie uruchomiony od 01.09.2020r.

Nabór do projektu trwać będzie od 01.07.2020r. do 15.07.2020r.

szczegółowe informacje w zakładce https://przedszkolesowa.pl/projekt-ue/

Ponadto prowadzimy przez cały rok rekrutację nie związaną z projektem unijnym do wszystkich grup wiekowych w ramach wolnych miejsc, również dla dzieci najmłodszych.

Prowadzimy też rekrutację do GRUPY PRZEDPRZEDSZKOLNEJ. https://przedszkolesowa.pl/grupa-przedprzedszkolna/

Rozpoczęta jest już lista dzieci zapisanych na rok szkolny 2021/2022.

Osoby chętne do zapisania dziecka do naszej placówki prosimy o kontakt z dyrekcją pod numerem tel 791 981 777 lub 793 551 006.

W sytuacji obowiązującego reżimu sanitarnego w placówkach oświatowych utrudniona jest możliwość obejrzenia placówki. Prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia indywidualnego spotkania w godzinach popołudniowych, po zamknięciu przedszkola.

Podczas osobistej wizyty będą mogli Państwo zobaczyć czym wyróżniamy się na tle innych przedszkoli, a także porozmawiać z dyrekcją na temat naszej koncepcji i oferty.