Zapisy

Rekrutacja

OSTATNIE WOLNE MIEJSCA!

Od września uruchamiamy dodatkową grupę dla dzieci z rocznika 2019! – zostało jeszcze kilka wolnych miejsc. Osoby zainteresowane zapisaniem dziecka do naszej placówki zachęcamy do kontaktu z dyrekcją.

Grupa zerówkowa – od wakacji dysponować będziemy kilkoma wolnymi miejscami dla dzieci z rocznika 2015!

Prowadzimy przez cały rok rekrutację do wszystkich grup wiekowych w ramach wolnych miejsc.

Rozpoczęta jest już lista dzieci zapisanych na rok szkolny 2022/2023, urodzonych w 2019 roku.

Osoby pragnące zapisać do nas dziecko oraz zainteresowane dodatkowymi informacjami prosimy o kontakt z Dyrekcją Przedszkola.
tel.: 791 981 777, 793 551 006  email:info@przedszkolesowa.pl
Częstochowa, Krzemienna 14

                ZAPRASZAMY!
                ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!

W sytuacji obowiązującego reżimu sanitarnego w placówkach oświatowych utrudniona jest możliwość obejrzenia placówki. Prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia indywidualnego spotkania.

Podczas osobistej wizyty będą mogli Państwo zobaczyć czym wyróżniamy się na tle innych przedszkoli, a także porozmawiać z dyrekcją na temat naszej koncepcji i oferty.

Oferta przedszkola

Przedszkole realizuje program nauczania w konwencji billingualnej, tzn. w języku polskim oraz w języku angielskim. Dwujęzyczne nauczanie odbywa się w trakcie całego dnia, zarówno podczas zajęć dydaktycznych realizowanych w blokach – po polsku i po angielsku, jak i w czasie codziennej aktywności dziecka. Przez cały dzień grupą opiekuje się wykwalifikowany wychowawca – polskojęzyczny oraz lektor, który komunikuje się z przedszkolakami wyłącznie w języku angielskim.

PROJEKT UE