Zapisy

Rekrutacja

Zapisy na obecny rok szkolny 2020/2021 i od września 2021/2022

Nasze przedszkole w ramach realizacji projektu współfinansowanego ze środków UE pt.” Stworzenie dodatkowych miejsc w przedszkolu SOWA szansą na upowszechnienie edukacji wśród dzieci w wieku przedszkolnym” od 1-go września 2020 uruchomi II dodatkowe oddziały.

Rekrutacja do projektu trwa – liczba miejsc ograniczona!

szczegółowe informacje w zakładce https://przedszkolesowa.pl/strona/projekt-ue/

Ponadto prowadzimy przez cały rok rekrutację nie związaną z projektem unijnym do wszystkich grup wiekowych w ramach wolnych miejsc, również dla dzieci najmłodszych.

Osoby chętne do zapisania dziecka do naszej placówki prosimy o kontakt z dyrekcją pod numerem tel 791 981 777 lub 793 551 006.

W sytuacji obowiązującego reżimu sanitarnego w placówkach oświatowych utrudniona jest możliwość obejrzenia placówki. Prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia indywidualnego spotkania w godzinach popołudniowych, po zamknięciu przedszkola.

Podczas osobistej wizyty będą mogli Państwo zobaczyć czym wyróżniamy się na tle innych przedszkoli, a także porozmawiać z dyrekcją na temat naszej koncepcji i oferty.

Prowadzimy też rekrutację do GRUPY PRZEDPRZEDSZKOLNEJ dla dzieci od 18 miesiąca życia https://przedszkolesowa.pl/strona/grupa-przedprzedszkolna/

Rozpoczęta jest już lista dzieci zapisanych na rok szkolny 2021/2022.

Oferta przedszkola

Przedszkole realizuje program nauczania w konwencji billingualnej, tzn. w języku polskim oraz w języku angielskim. Dwujęzyczne nauczanie odbywa się w trakcie całego dnia, zarówno podczas zajęć dydaktycznych realizowanych w blokach – po polsku i po angielsku, jak i w czasie codziennej aktywności dziecka. Przez cały dzień grupą opiekuje się wykwalifikowany wychowawca – polskojęzyczny oraz lektor, który komunikuje się z przedszkolakami wyłącznie w języku angielskim.

PROJEKT UE