DZIECI ZAKWALIFIKOWANE DO PROJEKTU UNIJNEGO

Nasze przedszkole w ramach realizacji projektu współfinansowanego ze środków UE pt.” Stworzenie dodatkowych miejsc w przedszkolu SOWA szansą na upowszechnienie edukacji wśród dzieci w wieku przedszkolnym” uruchomi  od 01.09.2020 II dodatkowe oddziały:

• koszt miesięczny 430zł z wyżywieniem przez 12 miesięcy
  • liczba miejsc ograniczona

szczegółowe informacje: https://przedszkolesowa.pl/strona/projekt-ue/

OPŁATY NA ROK SZKOLNY 2020/2021 (dzieci spoza projektu unijnego):

• wpisowe  300zł – bezzwrotna jednorazowa opłata, pobierana przy zapisie dziecka, której wpłacenie gwarantuje rezerwację miejsca,
  • czesne 630zł – stała miesięczna opłata,
  • wyżywienie za nielimitowane 5 posiłków dziennie 16zł/dzień – (śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek, II podwieczorek, nielimitowane napoje) – wszystko przygotowane we własnej kuchni – stawka dzienna odliczana jest za każdą zgłoszoną jednodniową nieobecność.
  • obowiązują zniżki dla rodzeństwa.

GRUPA DWULATKÓW

• wpisowe 300zł – bezzwrotna jednorazowa opłata, pobierana przy zapisie dziecka, której wpłacenie gwarantuje rezerwację miejsca,
  • czesne 950zł – stała miesięczna opłata, po ukończeniu 2,5 roku czesne zmniejsza się na 630zł

Obiekt przedszkola

Przedszkole zajmuje wolnostojący budynek trzykondygnacyjny o powierzchni 1100m2, który zlokalizowany jest w cichej, zielonej i spokojnej okolicy.

POZNAJMY SIĘ