Opłaty

W celu rezerwacji miejsca na rok 2021/2022 należy podpisać z przedszkolem umowę oraz opłacić wpisowe.

• wpisowe  500zł – bezzwrotna jednorazowa opłata, pobierana przy zapisie dziecka, której wpłacenie gwarantuje rezerwację miejsca.

OPŁATY OBOWIĄZUJĄCE W ROKU SZKOLNYM 2020/2021:

DZIECI POWYŻEJ 2,5 ROKU ŻYCIA:

• czesne 630zł – stała miesięczna opłata,
  • wyżywienie za nielimitowane 5 posiłków dziennie 16zł/dzień – (śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek, II podwieczorek, nielimitowane napoje) – wszystko przygotowane we własnej kuchni – stawka dzienna odliczana jest za każdą zgłoszoną jednodniową nieobecność.
  • obowiązują zniżki dla rodzeństwa.

GRUPA PRZEDPRZEDSZKOLNA I GRUPA DWULATKÓW

• czesne 800zł – stała miesięczna opłata, po ukończeniu 2,5 roku czesne zmniejsza się na 630zł

Obiekt przedszkola

Przedszkole zajmuje wolnostojący budynek trzykondygnacyjny o powierzchni 1100m2, który zlokalizowany jest w cichej, zielonej i spokojnej okolicy.

POZNAJMY SIĘ