DLA RODZICÓW
Angielsko-Polskie przedszkole niepubliczne

O NAS
W przedszkolu SOWA realizujemy program nauczania w konwencji billingualnej, tzn. w języku polskim oraz w języku angielskim. Dwujęzyczne nauczanie odbywa się w trakcie całego dnia. Ilość zajęć dydaktycznych i obcowanie z językiem angielskim codziennie min 5-6h w każdej grupie zapewnia każdemu dziecku systematyczny postęp w przyswajaniu języka angielskiego. Chcąc wzbogacić ofertę edukacyjną oraz rozwijać swój warsztat pracy startujemy do różnych projektów europejskich, które udaje nam się wygrywać.

Konkurs piosenki angielskiej - II edycja!

Opłaty

Opłaty na rok szkolny 2019/2020:

  • wpisowe  300zł – bezzwrotna jednorazowa opłata, pobierana przy zapisie dziecka, której wpłacenie gwarantuje rezerwację miejsca,
  • czesne 560zł – stała miesięczna opłata,
  • wyżywienie za nielimitowane 4 posiłki dziennie 14zł/dzień – (śniadanie, obiad, podwieczorek, II podwieczorek, nielimitowane napoje) – wszystko przygotowane we własnej kuchni – stawka dzienna odliczana jest za każdą zgłoszoną jednodniową nieobecność.
  • obowiązują zniżki dla rodzeństwa.

Nasze przedszkole w ramach realizacji projektu współfinansowanego ze środków UE pt.” Stworzenie dodatkowych miejsc w przedszkolu SOWA szansą na upowszechnienie edukacji wśród dzieci w wieku przedszkolnym” uruchomi II dodatkowe oddziały:

I nowy oddział przedszkolny zostanie uruchomiony najprawdopodobniej w wakacje. (wszystko zależy od sytuacji zw. z epidemią).

II nowy oddział przedszkolny zostanie uruchomiony od 01.09.2020r.

Rekrutacja trwać będzie 01.07.2020r – 15.07.2020r

szczegółowe informacje w zakładce https://przedszkolesowa.pl/projekt-ue/

Czesne w okresie trwania projektu  (12 miesięcy) wynosić będzie 430zł z wyżywieniem.