OPŁATY NA ROK SZKOLNY 2020/2021:

• wpisowe  300zł – bezzwrotna jednorazowa opłata, pobierana przy zapisie dziecka, której wpłacenie gwarantuje rezerwację miejsca,
  • czesne 630zł – stała miesięczna opłata,
  • wyżywienie za nielimitowane 5 posiłków dziennie 16zł/dzień – (śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek, II podwieczorek, nielimitowane napoje) – wszystko przygotowane we własnej kuchni – stawka dzienna odliczana jest za każdą zgłoszoną jednodniową nieobecność.
  • obowiązują zniżki dla rodzeństwa.

GRUPA PRZEDPRZEDSZKOLNA I GRUPA DWULATKÓW

• wpisowe 300zł – bezzwrotna jednorazowa opłata, pobierana przy zapisie dziecka, której wpłacenie gwarantuje rezerwację miejsca,
  • czesne 800zł – stała miesięczna opłata, po ukończeniu 2,5 roku czesne zmniejsza się na 630zł

Obiekt przedszkola

Przedszkole zajmuje wolnostojący budynek trzykondygnacyjny o powierzchni 1100m2, który zlokalizowany jest w cichej, zielonej i spokojnej okolicy.

POZNAJMY SIĘ