Pierwszy Turniej Szachowy w naszym przedszkolu!

Wczoraj – 18 maja – w naszym przedszkolu odbył się I Turniej Szachowy dla Przedszkolaków, który zorganizowaliśmy wraz z trenerami ze Szkoły Szachowej Edyty Szromby.
W zawodach wzięło udział 16-cioro dzieci w wieku 5-7 lat. Mieliśmy przyjemność gościć przedszkolaków i ich rodziców z dwóch innych częstochowskich przedszkoli oraz Panią Dyrektor jednego z nich. Naszą placówkę natomiast reprezentowało ośmioro szachistów.

Dzieci były bardzo dzielne, skoncentrowane na poszczególnych partiach gry. Wszystkim należą się ogromne brawa.
Pomimo, iż naszym przedszkolakom nie udało się zdobyć miejsc wyróżnionych, to jesteśmy z nich bardzo dumni, że tak wspaniale walczyli.
Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy medal, dyplom oraz upominek od przedszkola.
GRATULUJEMY ZWYCIĘZCOM!!!!