PIKNIK RODZINNY!

2 i 3 czerwca w naszym przedszkolu odbył się Piknik Rodzinny. Wszystkie przedszkolaki po długich próbach w końcu mogły pokazać się na scenie przed najważniejszymi osobami w ich życiu – rodzicami. Dzieci recytując wierszyki, śpiewając piosenki i przedstawiając różne inscenizacje mogły wyrazić swoim rodzicom uczucia – przywiązanie, szacunek, miłość i wdzięczność za trud włożony w ich wychowanie.
Rodzice mogli podziwiać swoje pociechy podczas specjalnie przygotowanych występów – na ich twarzach gościł uśmiech, wzruszenie i duma.
Po uroczystym wręczeniu prezentów całe rodziny przeszły do ogródka przedszkolnego, by jeszcze bardziej wzmocnić więzi rodzinne przy wspólnym poczęstunku i zabawach.
Dziękujemy rodzicom za stworzenie rodzinnej atmosfery oraz pomoc w przygotowaniu strojów, poczęstunku i dzieci do występów.