REKRUTACJA NA ROK 2020/2021

W związku z obowiązującym reżimem sanitarnym w placówkach oświatowych możliwość obejrzenia naszego przedszkola jest ograniczona. W celu umówienia indywidualnego spotkania po godzinie zamknięcia przedszkola prosimy zadzwonić pod numer 793 551 006.

Zapisać dziecko mogą Państwo poprzez zgłoszenie takiej chęci e-mailem na info@przedszkolesowa.pl lub zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod nr 793 551 006 lub 791 981 777.

Prowadzimy również nabór na nowy rok szkolny w ramach realizowanego projektu unijnego, więcej informacji pod linkiem https://przedszkolesowa.pl/projekt-ue/