SOWA – MIĘDZYNARODOWE PRZEDSZKOLE

Jako placówka oświatowa w okresie wakacyjnym uczestniczymy w projekcie „International Kindergarten”, w ramach którego studenci/absolwenci zagraniczni o przygotowaniu pedagogicznym prowadzą w grupach warsztaty kulturowo-językowe – w języku angielskim.

Są to interaktywne zajęcia i zabawy obejmujące takie tematy jak: kultura, tradycje, kulinaria, muzyka. Prowadzą je osoby z Hongkongu, Tajlandii, Turcji, Malezji i Tajwanu.
Dzięki tej współpracy dzieci będą rozwijały swoją wrażliwość na odmienność, wzrośnie ich ciekawość poznawcza oraz motywacja do nauki języka angielskiego.
Wraz z zagranicznymi gośćmi również w wakacje realizujemy założenia koncepcji bilingualnej oraz wiele nowych ciekawych treści.