DLA RODZICÓW
Angielsko-Polskie przedszkole niepubliczne

O NAS
W przedszkolu SOWA realizujemy program nauczania w konwencji billingualnej, tzn. w języku polskim oraz w języku angielskim. Dwujęzyczne nauczanie odbywa się w trakcie całego dnia. Ilość zajęć dydaktycznych i obcowanie z językiem angielskim codziennie min 5-6h w każdej grupie zapewnia każdemu dziecku systematyczny postęp w przyswajaniu języka angielskiego. Chcąc wzbogacić ofertę edukacyjną oraz rozwijać swój warsztat pracy startujemy do różnych projektów europejskich, które udaje nam się wygrywać.

Konkurs piosenki angielskiej - II edycja!

Wizyta w Fabryce Bombek

To była wycieczka pełna emocji i wrażeń, a ponadto magia świąt ogarnęła wszystkich:)
Nasze przedszkolaki mogły zobaczyć jak wygląda proces tworzenia bombek o różnych wzorach, kształtach i kolorach. Najpierw zobaczyły etap dmuchalni, gdzie ze szklanych rur uzyskuje się pożądane kształty. Następnie bombki były srebrzone, a na końcu ozdabiane …. a tam brokaty we wszystkich kolorach! Dzieci, jak i nauczyciele, byli zachwyceni gościnnością gospodarzy i cierpliwością pracowników fabryki, którzy cierpliwie tłumaczyli na czym polega ich praca. Wszystkie ręcznie wykonane bombki to małe arcydzieła.
Bardzo dziękujemy za tak serdeczne przyjęcie i prezenty:)