SIATKARZE AZS CZĘSTOCHOWA W SOWIE!

Już po raz kolejny nasze przedszkole odwiedzili zaprzyjaźnieni siatkarze z Częstochowskiego Klubu AZS. Mieliśmy ogromną przyjemność gościć zawodników: „środkowego” Łukasza Polańskiego, rozgrywającego – Rafaela Redwitz oraz przyjmującego – Stanisława Wawrzyńczyka, a także Dyrektor Marketingu i Reklamy Klubu AZS Panią Annę Maciaszek. Goście zachęcali dzieci do zdrowego odżywiania się. Przedszkolaki nie mogły uwierzyć, że można tak urosnąć dzięki jedzeniu warzyw i owoców. Siatkarze rozdali dzieciom upominki, przeczytali im piękną baśń, a następnie pokazali wszystkim jak wyglądają ich codzienne treningi. Aby było zabawniej, zrobili to na siedząco, używając przy tym naszych piłek. Na spotkaniu panowała fantastyczna atmosfera. Dużo dobrego humoru i zabawy, udzieliły się przedszkolakom na resztę dnia. Dziękujemy za wizytę i zapraszamy ponownie.

W poniższym linku relacja ze spotkania na portalu twoja-czestochowa.pl