Wycieczka do stadniny koni.

Już po raz kolejny wybraliśmy do stadniny koni, aby odwiedzić zaprzyjaźnione zwierzęta. Zwiedzając stadninę mieliśmy okazję nie tylko poznać nowo przybyłych mieszkańców stadniny, ale również zaopiekować się nimi choć przez krótki czas. Przedszkolaki – nawet Ci najmłodsi – bardzo sumiennie podeszli do zadania. Nie bali się o wiele większych od siebie zwierząt. Panie opowiedziały nam w jakich warunkach powinny przebywać konie, czym je żywić i jak należy o nie dbać. Po czyszczeniu koni oraz nakarmieniu ich, czekała na nas największa atrakcja tego dnia – jazda konna. Prawie wszystkie dzieci wykazały się dużą odwagą pokonując strach wejścia na konia.
Wycieczka ta dostarczyła dzieciom wiele radości i niezapomnianych chwil, a w niektórych być może zaszczepiła chęć nauki jazdy konnej.