DLA RODZICÓW
Angielsko-Polskie przedszkole niepubliczne

O NAS
W przedszkolu SOWA realizujemy program nauczania w konwencji billingualnej, tzn. w języku polskim oraz w języku angielskim. Dwujęzyczne nauczanie odbywa się w trakcie całego dnia. Ilość zajęć dydaktycznych i obcowanie z językiem angielskim codziennie min 5-6h w każdej grupie zapewnia każdemu dziecku systematyczny postęp w przyswajaniu języka angielskiego. Chcąc wzbogacić ofertę edukacyjną oraz rozwijać swój warsztat pracy startujemy do różnych projektów europejskich, które udaje nam się wygrywać.

Konkurs piosenki angielskiej - II edycja!

Wizyta w Filharmonii!

Nasze przedszkolaki wybrały się na audycję muzyczną w sali kameralnej Filharmonii Częstochowskiej. Audycje dla dzieci była przygotowana i wykonana przez wysokiej klasy profesjonalistów.
Dostosowana do możliwości percepcyjnych słuchaczy, zróżnicowana pod względem tematycznym,
umożliwiająca poznanie i usłyszenie różnych instrumentów wchodzących w skład orkiestry symfonicznej. Nasze dzieci bardzo lubią te spotkania z muzyką “wysokiej klasy”.